Miasta marzeń

Na pewno każdy z was ma takie miejsce na Ziemi, gdzie chciałby być chociaż raz w życiu, gdzie spędzenie chociaż jednego dnia byłoby spełnieniem największych marzeń. My mamy takich miejsc bardzo dużo. Właściwie chodzi o miasta, miasta w najróżniejszych zakątkach globu, miasta bardzo znane oraz znane trochę mniej, małe i duże. Tam chciałybyśmy delektować się pyszną latte siedząc w kawiarni, przyglądając się wszystkiemu wkoło i zapamiętując każdy mały szczegół.

Kilka z takich marzeń już się spełniło (i na pewno podzielimy się z wami wrażeniami), ale zdecydowana większość ciągle czeka na realizację. Dlatego rozpoczynamy nowy cykl postów poświęconych „miastom marzeń”. Będziemy wam przybliżać miejsca, które są dla nas wyjątkowe, o których śnimy dniami i nocami, w których byłyśmy i zamierzamy być. Oczywiście zachęcamy was do dzielenia się z nami waszymi „miastami marzeń” oraz relacjami z odbytych podróży. Na dobry początek prezentacja kilku fotografii zapowiadających tematykę kolejnych postów z  tego cyklu.

Odgadniecie wszystkie miasta znajdujące się na fotografiach? ;)  

A więc do dzieła!

Mili

Print Friendly

13 myśli nt. „Miasta marzeń

  1. Z chęcią odwiedziłabym (z takich bardziej dostępnych) Paryż i Ateny… Nie wspominając oczywiście o Nowym Jorku! ;)

    Pozdrawiam Kate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>