Czy to już koniec srogiej zimy?? | Polecane – Pretty Little Liars

Dzisiejszy post będzie o wszystkim i o niczym:P

Zacznijmy może od tej szalonej pogody! Czyżby sroga zima nas opuściła?

Widzicie co się dzieje za oknem?? Zero śniegu, błękitne niebo, ciepłe powietrze i nieśmiałe promienie słoneczka. Czy możemy już na stałe odrzucić ciepłe kożuchy i wełniane czapy? Zmartwię Was… właśnie śledziłam pogodę i co prawda śnieżyce na razie nam nie grożą, ale spadek temperatury owszem:(

W takim razie łapmy te chwile ciepełka i nie siedźmy w domu! Tak ja wiem… zaraz powiecie, że sesja, nauka….  ale chyba nie muszę Wam przypominać, że dotleniony umysł = większa efektywność nauki? :D

Moja propozycja jest taka: dzwonimy do przyjaciółki / chłopaka / dziewczyny i wyciągamy na spacer i pyszniutką kawę:D Albo możemy sami wybrać się na odprężający spacer z kubkiem ciepłej Latte na wynos.

Ahhh no tak, ta pogoda i poprzedni post Mili tak wprawiły mnie w zakochany nastrój:) Muszę się przyznać, że uwielbiam ten stan upojenia inną osobą ! Wtedy cały świat dostrzegam tylko w tych ciepłych i dobrych barwach, a problemy wydają się być takie błahe i nic nie znaczące:D Co prawda mam szczęście do platonicznych uczuć,a le nauczyłam się z tym żyć i czerpać z nich radość:D

No i te nadchodzące Walentynki! Hah jako singielka powinnam być w grupie ” I hate Valentine’s Day!”  i kiedyś tak było… ale wreszcie dostrzegłam, że wynika to tylko ze zazdrości. Taka prawda. Zazdrościmy tym, którzy mogą ten dzień spędzić z ukochaną osobą, a nie na obserwacji zakochanych. Ale na każdego przyjdzie pora! Także głowa do góry!

Spójrzcie co znalazłam w internecie jako pomysł na Walentynkowy deser! Coś dla miłośników zdrowego żywienia! TRUSKAWKIIIIIIII :)

A teraz nareszcie możemy przejść do zagadnień związanych z kategorią, w której umieszczam ten post :P

Dzisiaj chcę Wam polecić pewien serial… chyba mogę tutaj zdradzić, że Mili też go uwielbia. To chyba jedyny serial, który tak bacznie obie śledzimy i to od samego początku! Nie opuściłyśmy ani jednego odcinka! A cóż to takiego?

PRETTY LITTLE LIARS

Historia przyjaciółek, które próbują wyjaśnić w jaki sposób zginęła jedna z nich. Ktoś jednak nieustannie usiłuje im przeszkodzić, skłócić i zniszczyć im życie. Tajemnicze wiadomości od „A” doprowadzają do niebezpiecznej gry, w której najmniejsze tajemnice ujrzą światło dzienne.

Ten serial umie wzbudzić strach w widzu, ale nie tylko! Za co ja kocham Hannę, Arię, Emily i Spencer? Za bezgraniczną przyjaźń, zaufanie, oddanie i lojalność. Więź, która je łączy jest naprawdę niesamowita i bardzo często aż zgrzytam zębami z zazdrości! Mieć paczkę takich przyjaciół to naprawdę ogromny skarb!

No oczywiście dobry serial młodzieżowy nie może obyć się bez zapierających dech w piersiach, pokręconych, skomplikowanych i romantycznych wątków miłosnych. A tych również tutaj nie brakuje, z dużym naciskiem na skomplikowane.

Podsumowując. Dlaczego musicie zajrzeć do świata PLL?

Żeby samemu spróbować rozwiązać zagadkę śmierci Allison, oraz tajemniczego A!

Żeby pozachwycać się tymi ciachami:D

Zaczerpnąć modowych trików:)

A czasem zwyczajnie się wzruszyć i spłakać na całego!

No i te Halloween’owe odcinki!

Tak więc: ” Watch PLL, bitches – A”

- S

Print Friendly

Jedna myśl nt. „Czy to już koniec srogiej zimy?? | Polecane – Pretty Little Liars

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>