Last Coffee Month

Czerwiec minął mi pod znakiem zimnych kaw, lodów, mrożonych jogurtów i generalnie wszystkiego, co mogło w jakikolwiek sposób obniżyć temperaturę ciała o chociaż jeden stopień. Nie, nie, nie! Ja nie narzekam! Nigdy w życiu! Wielbię upały ponad wszystko i jestem w stanie wybaczyć im nawet to, że potrafią człowieka wykończyć. Ale to przecież słodkie tortury, za którymi będziemy tęsknić przez większość miesięcy w roku. Na ochłodę polecam Wam mrożoną kawę z syropem ogórkowo-miętowym, która podbiła moje serce właśnie w czerwcu i okazała się strzałem w dziesiątkę – przepis znajdziecie TUTAJ.

Biorąc pod uwagę piękną pogodę, większość miesiąca upłynęło mi pod znakiem spacerów z przerwami na kawę i (na moje nieszczęście) pyszne ciacha. Cóż ja poradzę, jestem strasznym łakomczuchem i po prostu nie mogę się oprzeć takiej cudnej babeczce z malinowym nadzieniem, która zdaje się wołać „ZJEDZ MNIE” xD… Dzień jak co dzień, a dieta od jutra ;)

Udało mi się też uskutecznić krótki wyjazd do Poznania. Jakoś tak mam ostatnio szczęście to weekendowych podróży i zawsze udaje mi się zahaczyć któreś z większych polskich miast. Będąc w Poznaniu nie mogłam odmówić sobie wizyty w ulubionej kawiarni Petit Paris (więcej o miejscu możecie przeczytać TUTAJ). Jak zwykle zamówiłam kawę i koszyk pysznego pieczywa z zestawem domowych konfitur. – mała rzecz, a sprawia tyle radości ;)

Zakupem miesiąca okazał się cudny kubek wykonany przez My Mug Company. Długo nie mogłam zdecydować się na odpowiedni napis, ale w końcu w moje ręce trafił powyższy model, który w 100% oddaje moje małe miłości (oprócz kawy, ale to byłoby zbyt oczywiste;). Polecam Wam zakupy w My Mug Company, bo kubeczki są naprawdę cudne i bardzo starannie wykonane. Picie z nich kawy to sama przyjemność, a rano wywołają uśmiech nawet na najbardziej zaspanej facjacie ;)

Przesyłam Wam bardzo „chłodne” pozdrowienia! :)

♥ Mili

Print Friendly

4 myśli nt. „Last Coffee Month

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>