Kubek z przesłaniem

Uwielbiam kawę i na co dzień staram się dbać o jej jakość. Ale poza smakiem równie ważna jest dla mnie oprawa, więc moja kuchnia pełna jest kubków, kubeczków i filiżanek, które dodatkowo umilają mi każdą kawową chwilę. Chciałabym móc polecić Wam wszystkie miejsca, w których możecie zakupić urokliwe kubki i filiżanki, ale jest to chyba niemożliwe. Te najpopularniejsze (PEPCO, IKEA, HOME & YOU, EMPIK lub sklepy internetowe np. 
https://www.bellodecor.com.pl/
 itp.) wszyscy na pewno dobrze znacie, a najpiękniejsze i najbardziej oryginalne „skorupy” zawsze znajduję przypadkiem, w jakimś rzadko odwiedzanym czy ukrytym daleko poza centrum sklepie. Dlatego dziś chciałabym polecić Wam kilka moich ulubionych miejsc, w których zamówić możecie kubki całkowicie spersonalizowane, dopasowane pod Was, Wasz życie, marzenia, motta i cele.

MY MUG COMPANY

MAGIC MUG

KALVA PORCELANA

FOR REST

Gdybym tylko miała nieskończenie wiele miejsca w kuchennych szafkach, na pewno wypełniłabym je kubkami z tych sklepów. Co o nich myślicie? :)

♥ Mili

Print Friendly

4 myśli nt. „Kubek z przesłaniem

  1. Brak miejsca w mieszkaniu to także mój problem. Również kolekcjonowałabym kubki i byłyby wszędzie :). Te przedstawione na blogu prześliczne. Będąc w sklepie zawsze zatrzymuje się przy regałach z porcelaną i oglądam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>