Last Coffee Month

Tak jak wspomniałam w poprzednim wpisie, jestem Wam winna kilka wyjaśnień. Przerwa w blogowaniu miała bowiem kilka całkiem poważnych przyczyn, które skutecznie odciągnęły mnie od tutejszych obowiązków. Co najważniejsze, mam za sobą zmianę pracy, a konkretniej stanowiska. Od początku kwietnia moją głowę zaprzątają nowe obowiązki i wyzwania z nimi związane. Przede mną natomiast wizja obrony pracy magisterskiej, którą w końcu udało mi się skończyć :) Mam więc nadzieję, że pod koniec kwietnia wyjdę już na „prostą” i nie będę Was więcej zaniedbywać. Póki co proszę Was o wyrozumiałość :)

No dobrze, ale przejdźmy do konkretów. W lutym i marcu nie omijałam pysznych kawowych miejsc, dzięki czemu z czystym sercem mogę polecić Wam dwa nowe odkrycia. Pierwszym jest Na Wspólnej Coffee&Bistro, znajdujące się przy ul. Wspólnej 37/39 w Warszawie. Wystrój i atmosfera panująca w tym niewielkim lokalu są cudowne. Do tego możemy tam zjeść pyszne ciasta i napić się dobrej kawy w całkiem przyzwoitych cenach. Jeżeli natomiast będziecie mieć ochotę na coś wyjątkowo słodkiego, to zapraszam Was do lokalu Kręcimy Lody Bracia Gessler przy ul. Kruczej 20, również w Warszawie. Bezy serwowane w tym niepozornym miejscu są warte grzechu :)

Końcówka marca to oczywiście Święta Wielkanocne. Tym razem pokusiłam się o zrobienie wegańskich mazurków z przepisu Jadłonomii. Były tak pyszne, że chyba nie wytrzymam do kolejnych świąt i przygotuję je jeszcze nie raz. Pewnie zastanawia Was to dziwaczne zdjęcie tyłu mojej głowy… :)  Po świątecznej wizycie u rodziny zostałam zarażona youtubowym szaleństwem i z zaangażowaniem poszukuję i wypróbowuję na swojej głowie coraz to nowe fryzury. Spodziewajcie się więc kontynuacji… :)

Na koniec wspomnę jeszcze o wystawie, którą udało mi się ostatnio odwiedzić. Chociaż to już kwietniowe wydarzenie to piszę Wam o tym teraz na wypadek, gdybyście chcieli się na nie wybrać. Do 20 kwietnia w Muzeum Sztuki Królikarnia w Warszawie możecie zobaczyć przepiękne fotografie Petera i Ingeli Fagaro. Wystawa nosi tytuł „Women in Chanel” i jest warta zobaczenia.

♥ Mili

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>